Gmina Pęcław

Ważny komunikat!!! - Profilaktyka chorób tarczycy w Gminie Pęcław

Ocena 0/5

                    

 

Wójt Gminy Pęcław zaprasza mieszkańców Gminy Pęcław na bezpłatne badania lekarskiew ramach projektu „Profilaktyka chorób tarczycy w Gminie Pęcław”.

Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich, zameldowanych na terenie Gminy Pęcław.

Realizatorem Projektu jest Głogowski Szpital Powiatowy.

Rejestracja na badania odbywać się będzie w NZOZ „Medica” w Pęcławiu do 15 września br. lub do wyczerpania limitu miejsc.
Telefon kontaktowy do NZOZ „Medica”: (76) 8317 181.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Projektu, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje i warunki uczestnictwa w Projekcie oraz niezbędne załączniki do wypełnienia.

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Głogowskiego.

Pliki do pobrania:

Załącznik do regulaminu - oświadczenie
Format: pdf, 330.81 kB
Regulamin
Format: pdf, 704.65 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności