Gmina Pęcław

Środy z KSeF – KSeF w Pigułce cykl bezpłatnych szkoleń

Ocena 0/5

„Środy z KSeF” to cykl bezpłatnych szkoleń, podczas których poznamy podstawowe informacje oraz praktyczne aspekty korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, od 7 stycznia do 11 lutego 2026 r. odbędzie się kolejna edycja akcji szkoleniowej.

Środy z KSeF – KSeF w Pigułce

Podczas styczniowo-lutowych spotkań eksperci przekażą przedsiębiorcom najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Treść szkolenia obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.

Szkolenia odbędą się w każdą środę począwszy od 7 stycznia 2026 r. :

w każdym urzędzie skarbowym oprócz Dolnośląskiego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu – szkolenia stacjonarne w godz. 10-12,
 
on-line w aplikacji MS Teams prowadzone przez Izbę Administracji Skarbowej we Wrocławiu w godz. 10-12, 14-16

link do wydarzenia 7 stycznia 2026 r. godz. 10
link do wydarzenia 7 stycznia 2026 r. godz. 14

Dzień otwarty z KSeF

W sobotę, 24 stycznia 2026 r., w godz. 9:00–15:00, w urzędach skarbowych w Polsce odbędzie się „Dzień otwarty z KSeF”. Każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w dodatkowym szkoleniu, spotkać się z ekspertami KSeF, uzyskać indywidualne wyjaśnienia, zadać pytania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące korzystania z systemu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności