Gmina Pęcław

Już 24 września zapraszamy na "Bieg ku Wolności"

Ocena 0/5

Plakat

Już 24 września 2022 r. w Białołęce odbędzie się “Bieg ku Wolności”.
Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów – każdy znajdzie coś dla siebie!
Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!
Do zobaczenia na trasie!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności