Gmina Pęcław

Gmina Pęcław otrzymała dotację w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0!

Ocena 0/5

Z przyjemnością informujemy, iż Gmina Pęcław otrzymała wsparcie finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki na rok 2022 w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 3.

Środki przeznaczone zostaną na zakup nowości wydawniczych i wyposażenia do biblioteki szkolnej w Szkole Podstawowej w Białołęce oraz na realizację działań promujących czytelnictwo (w tym zakup książek będących nagrodami dla uczniów biorących udział w akcjach promujących czytelnictwo).

Całkowity koszt zadania:  5 000,00 zł

Kwota dofinansowania:  4 000,00 zł

Termin realizacji:  rok 2022

 

Logo

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności